Partnerzy - Myślenicki Bieg Uliczny

"Zapraszam do Myślenic – miejsca pełnego magii i uroczych zakątków. Świata zaklętego w niepowtarzalności sytuacji i wyjątkowej ludzkiej życzliwości. Ten tajemniczy, pasjonujący zakątek od lat przyciąga turystów pieszych i rowerowych, amatorów aktywnego wypoczynku i tych, którzy pragną obcować z ciszą i spokojem okolicznych lasów. Gmina Myślenice, to symbioza nowoczesności i tradycji. Umiejętne połączenie codziennych wartości z tym, co w turystyce i przedsiębiorczości najważniejsze. Przedsiębiorcom oferujemy stały wzrost aktywności gospodarczej i możliwość rozwoju własnych aspiracji inwestycyjnych. Stawiamy na przyszłość, dlatego Myślenice to najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania, wypoczynku i inwestowania" - Polecam, Jarosław Szlachetka Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice
POLPLAST to firma z Myślenic, która jest częścią grupy PlastiWell Internetional - specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Grupa PlastiWell składa się z 10 zakładów uzupełniających się wzajemnie swoimi umiejętnościami i zasobami. Taki zakres know-how pozwala PlastiWell Group realizować zlecenia dla klientów będących głównymi graczami w wielu obszarach, jak automotive, wyposażenie AGD, rolnictwo, przemysł, sport i wypoczynek.

Like this: