Myślenicki Bieg UlicznyWielki test formy po zimie!

Bieg uliczny w Myślenicach na stałe wpisał się już w kalendarz imprez jako pierwszy sprawdzian formy w nowym sezonie. Na myślenickiej trasie tradycyjnie spotkają się zarówno profesjonaliści, jak również amatorzy. Co roku mamy również liczną grupę debiutantów, którzy zmierzą się z pierwszym tego typu biegiem w życiu.

Trzy podstawowe hasła naszego cyklu Tour de Małopolska to:

#PoZdrowie

#PoUśmiech

#PoRekord

Każdy biegacz ma inną motywację do regularnego biegania i udziału w zawodach. Na początku biegamy, żeby schudnąć czy poprawić kondycję #PoZdrowie, z czasem bieganie sprawia nam coraz więcej przyjemności, dzielimy pasję z innymi i cieszymy się aktywnością #PoUśmiech. Wielu z Was identyfikuje się również z hasłem #PoRekord, bo przecież warto zmierzyć się ze swoimi słabościami i pokonywać kolejne bariery bijąc przy okazji własne rekordy, czyli tzw. “życiówki” na różnych trasach biegowych.

Bieg w Myślenicach to wspaniała motywacja do regularnych treningów w okresie zimowym. Pamiętajcie, że regularność w uprawianiu aktywności jest najważniejsza.

Nagrodą na mecie będzie przede wszystkim satysfakcja z podjęcia walki, brawa kibiców oraz gratulacje od innych biegaczy. Na pamiątkę tych emocji na mecie każdy finisher otrzyma wyjątkowy medal i coś słodkiego, a w pakiecie startowym kubek biegacza z imieniem. Poniżej zamieszczamy linki do regulaminu oraz wskazówki dotyczące zapisu na zawody.

Do zobaczenia w Myślenicach już 10.03.2019

Życzymy udanych przygotowań do biegu

EKIPA TdM

Zapisanie się na zawody biegowe jest bardzo proste! Poniżej znajdziesz odpowiednie linki!

Zapisy na bieg ruszyły 14.12.2018. Im wcześniej zapiszesz się na bieg tym niższa będzie opłata startowa. Szczegóły w regulaminie.

To jak podejmujesz wyzwanie i sprawdzisz się na trasie 10 km w Myślenicach?