Myślenicki Bieg Uliczny


Wielki test formy po zimie!

Bieganie to sport dla każdego! Wystarczy odrobina chęci, kilka treningów i już możemy wystartować w profesjonalnych zawodach biegowych. Takie zawody to przede wszystkim radość biegania dzielona z innymi uczestnikami. Jest to okazja do sprawdzenia samego siebie. Pamiętajcie, że nie ważne jaki czas uzyskają Wasi znajomi! Najważniejsze, żeby samemu podjąć walkę i poprawiać swoje własne wyniki z roku na rok!

Dla osób bardziej zaawansowanych w bieganiu liczy się każda sekunda, wszystko ma znaczenie jeśli chodzi o osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Myślenicki Bieg Uliczny to szansa na szybkie ściganie na początek sezonu 2018! Bieg to przede wszystkim szybka, asfaltowa trasa, na której swoich sił spróbować może zarówno profesjonalny biegacz jak i biegacz amator!

Każdy może liczyć na elektroniczny pomiar czasu na dokładnie wymierzonej trasie. Data biegu ustalona na połowę marca powoduje, że możemy spodziewać się tak zwanej “pogody dla biegaczy”, czyli pogody w której życiówki (najlepsze czasy w życiu) mogą czuć się zagrożone.

Na mecie na każdego biegacza czekać będzie wyjątkowy medal, a po biegu coś słodkiego 😉

Zapisanie się na zawody biegowe jest bardzo proste! Poniżej znajdziecie odpowiednie linki!

To jak podejmujesz wyzwanie i sprawdzisz się na trasie 10 km w Myślenicach?

Bieg w Myślenicach to również pierwsza impreza z nowego cyklu Tour de Małopolska o którym więcej możesz poczytać tutaj: Cykl Tour de Małopolska