Tarnowska Dyszka


 

Uroczyste zakończenie cyklu Tour de Małopolska!  Tarnowska Dyszka to profesjonalny bieg ulicami Tarnowa na dystansie 10 kilometrów. Mimo listopadowej aury, gwarantowane są gorące emocje!

 

 

Już 4 listopada plac przed Gemini Parkiem Tarnów zamieni się w tętniące życiem miasteczko
biegowe, gdzie rozgrzewać jesień będzie kilkuset zawodników wraz z przyjaciółmi i
rodzinami.

 

 

Celem biegu, oprócz dobrej zabawy, jest także pomoc małym Tarnowianom – w dwóch ubiegłorocznych edycjach udało się zebrać 10 000 zł na cele charytatywne!

To również jedyny taki dzień, kiedy biegi naturalnie wplotą się w tkankę galerii – na jej terenie zawodnicy nie tylko będą się rozgrzewać, lecz także regenerować i posilać się po biegu.

 

Szybka trasa tego dziesięciokilometrowego biegu doskonale nadaje się do bicia życiowych rekordów, w czym uczestników wspierać będą pacemakerzy, czyli osoby, które biegną na konkretny, określony czas i zagrzewają innych do walki o swój cel.

 

Każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal oraz ogromną dawkę emocji i świetnych wspomnień na kolejny rok, a na najlepszych czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Niespodzianka czeka również na osoby, które wezmą udział w akcji charytatywnej – spośród nich wylosowany zostanie szczęśliwiec, który otrzyma wartościowy bon na wycieczkę z Biurem Podróży Itaka!

 

Zapisy ruszają już 30 lipca! Warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami i informacjami o zapisach.